O nás

Igepa CZ s.r.o.

Jsme jedním z největších dodavatelů materiálů pro signmaking na českém trhu. V našem sortimentu naleznete široké spektrum materiálů:
• car wrappové materiály
• materiály pro digitální velkoformátový tisk - (eco)solvent, UV, resin, k i water-based stroje)
• materiály pro sítotisk, gravírování, frézování či světelnou reklamu
• deskové materiály
• informační systémy
• okenní fólie

Až osmdesát procent položek z nabídky divize signmakingu je skladem v našem centrálním skladu v Odoleně Vodě.

Igepa sídlo
Igepa doprava
        

igepa sklad
 
Letecký snímek

 

Naše česká pobočka vznikla počátkem devadesátých let. Od té doby jsme se vypracovali do podoby moderního velkoobchodu, který se svými téměř devadesáti zaměstnanci produkuje obrat na úrovni přibližně 1 miliardy Kč ročně.

V roce 2001 byla dokončena výstavba našeho vlastního areálu na kraji města Odolena Voda. Ve stejném roce vznikla i brněnská pobočka zahrnující především skladové prostory s administrativním zázemím. Vedle lepšího zásobení moravského regionu je sklad v Brně využíván i pro zásobování vídeňského skladu.

 

V prosinci 2010 jsme otevřeli novou halu v areálu centrály v Odoleně Vodě, která nabízí 7 500 paletových míst a na 3 500 skladových položek. To se stávající halou zaručuje dostatečné kapacity pro vytvoření skladových zásob umožňujících rychlou reakci na potřeby zákazníků.

Současně s novými skladovými prostorami jsme zmodernizovali a rozšířili také administrativní část budovy.

V únoru 2020 jsme převzali veškerá aktiva společnosti ZING trading na českém trhu, čímž jsme významně posílili svou pozici v oblasti Paper & Print a zároveň rozšířili kapacitu skladů.

 

 

Igepa zázemí 2
Igepa zázemí