O nás

Igepa velkoobchod papírem spol. s r.o.

Jsme jedním z největších dodavatelů materiálů pro signmaking na českém trhu. V našem sortimentu naleznete široké spektrum materiálů:
• car wrapové materiály
• materiály pro digitální velkoformátový tisk (a to jak solventní, tak i water-based stroje)
• materiály pro sítotisk, gravírování, frézování či světelnou reklamu
• deskové materiály
• informační systémy
• okenní fólie

Až osmdesát procent položek z nabídky divize signmakingu je skladem v našem centrálním skladu v Odoleně Vodě.

 

V prosinci 2010 jsme otevřeli novou halu v areálu centrály v Odoleně Vodě, která nabízí 7 500 paletových míst a na 3 500 skladových položek. To se stávající halou zaručuje dostatečné kapacity pro vytvoření skladových zásob umožňujících rychlou reakci na potřeby zákazníků. Současně s novými skladovými prostorami se zmodernizovala a rozšířila také administrativní část budovy.

Igepa sídlo
Igepa doprava
        

igepa sklad
 
Letecký snímek

Společnost Igepa (z německého Interessengemeinschaft Papier) česky Zájmove sdružení papíru, patří v Evropě mezi přední hráče v oblasti dodávek papíru, dalších materiálů pro polygrafii a reklamní média. Skupina Igepa Group působí na světových trzích od roku 1960. Vybudovala síť poboček ve 34 zemích světa s ročním obratem téměř 2 miliardy eur.

Naše česká pobočka vznikla počátkem devadesátých let. Za tu dobu jsme se vypracovali do podoby moderního velkoobchodu, který se svými padesáti zaměstnanci produkuje obrat na úrovni přibližně 600 milionů Kč ročně.

V roce 2001 byla dokončena první etapa výstavby vlastního areálu na kraji města Odolena Voda, na Praze-východ, kde sídlíme dodnes. V témže roce vznikla i brněnská pobočka, zahrnující především skladové prostory s příslušným administrativním zázemím. Vedle lepšího zásobení moravského regionu je sklad v Brně využíván i pro zásobování vídeňského skladu. Počítáme s ještě výraznější přítomností na slovenském trhu a tak je významným logistickým centrem i pro tento region.

 

Igepa zázemí 2
Igepa zázemí
https://www.topautofolie.cz/res/banery/0_IGEPA_banner_CAR_SPECIAL_V23_227x92.gif
https://www.topautofolie.cz/res/banery/0_BflyV9_575px.jpg

objednavky@igepagroup.com
Tel: 283 970 121
Fax: 283 971 996

igepa velkoobchod papírem spol. s r.o.
Ke Stadionu 400
250 70  Odolena Voda

 
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Potvrzením s použitím souhlasíte. V pořádku Další informace